výhradní zastoupení firmy
KUGEL-BÄR FRANKFURT
pro ČR
logo Kugel-Bar Frankfurt
Nákupní košík: 0 Kč
Fotogalerie

Společnost Inox design s.r.o. vznikla sloučením firem NEREZ kovovýroba-Dolejš a MASSIV interiéry-Dolejš

NEREZ kovovýroba-Dolejš
NEREZ kovovýroba-Dolejš se sídlem v Sokolově, Slovenská ulice 1120 - vznikla již v roce 1995 a zabývá se zakázkovou výrobou „pohledových“ nerezových dílů jako zábradlí, schodiště, bytové doplňky. Za tuto dobu jsme si v tomto oboru vybudovali dominantní postavení na trhu v Karlovarském kraji. Jako reference firmy NEREZ kovovýroba-Dolejš uvádíme např.: celonerezové schodiště ve vestibulu společnosti GPH-elektrotechnický závod Kynšperk n.Ohří, celonerezové schodiště v objektu Sportcentrum Hrušková, zábradlí před Okresním soudem v Sokolově, Střední odbornou školou v Sokolově. Mimo to samozřejmě firma instalovala své výrobky do bezpočtu dalších neveřejných budov.                                                                                              

     

MASSIV interiéry-Dolejš
MASSIV interiéry-Dolejš se sídlem na stejné adrese v Sokolově se zabývá od roku 1998 návrhy a realizacemi komerčních interiérů. Pod hlavičkou této firmy vznikly návštěvníky i odborníky ceněné autorské interiéry hudebního klubu Rotes Berlin, rock baru Slash, restaurace „Maňana“ a prodejny PIPE (vše v Karlových Varech). 

              

KUGEL-BÄR Frankfurt

Po několika letech našeho působení v oboru jsme pro spolupráci získali německou firmu KUGEL-BÄR Frankfurt, která vyrábí nerezové komponenty zábradlí a od které jsme začali odebírat tyto prvky a používat je při výrobě našich zakázek. Jejich cenové podmínky a úspora času při zachování nejvyšší kvality našich výsledných výrobků, navíc ve spojení se spolehlivostí německého partnera výrazně změnila naši práci a následně i tím i naši nabídku. 

Inox design s.r.o.
Díky několikaleté oboustranně spokojené spolupráci jsme počátkem roku 2008 získali smlouvu na výhradní zastoupení výrobků KUGEL-BÄR Frankfurt pro Českou republiku, a my máme nyní možnost vám kompletní sortiment těchto výrobků jakož i naše kompletní služby nabídnout.
Za tímto účelem byla založena firma Inox design s.r.o. se sídlem Všeborovice 98,Karlovy Vary-Dalovice kde je umístěn také centrální sklad. 


Tešíme se na spolupráci s Vámi 

Za společnost Inox design s.r.o. 

Tomáš Dolejš
jednatel